Kompiuterinė programa "Viešųjų pirkimų planavimo ir apskaitos sistema"

Viešųjų pirkimų specialistai labai dažnai susiduria su mažos vertės pirkimais, kurie vykdomi ne centrinėje viešųjų pirkimų informacinėje sistemoje (CVP IS). Labai daug laiko sugaištama pildant pradinius dokumentus (juose yra daug pasikartojančios informacijos, kurią galima automatizuoti), kol galų gale prieinama iki sutarties sudarymo.

Norėtume pristatyti Jums savo naują produktą – kompiuterinę programą “Viešųjų pirkimų planavimo ir apskaitos sistema”. Ši programa skirta specialistams, kurie nori optimizuoti pradinį darbą iki sutarties sudarymo, taip pat sekti sutarčių galiojimą, gauti įvairias vidines ar valstybės institucijų reikalaujamas ataskaitas, kaupti planų - sutarčių archyvą.

Programos struktūra labai paprasta, išmokti su ja dirbti užtektų vienos darbo dienos.

 

Programos funkcijos

• Viešųjų pirkimų prekių, paslaugų ir darbų plano sudarymas bei spausdinimas patvirtinimui;

• Plano papildymų sudarymas bei spausdinimas patvirtinimui;

• Mažos vertės pirkimų darbo organizavimas pagal patvirtintą pirkimų planą, t.y.:

- automatizuotas paraiškų - užduočių sudarymas,

- pirkimų apklausos pažymų spausdinimas,

- sudarytų pagal planą sutarčių registro vedimas,

- galimybė prie paraiškų - užduočių ir pirkimų apklausos pažymų ir sutarčių pridėti pasirašytus skenuotus gaunamus ir siunčiamus dokumentus.

• Katalogų sistema, kuri palengvins pasikartojančių duomenų įvedimą;

• Plano vykdymo kontrolė;

• Įvairios ataskaitos, registrų spausdinimas pagal filtrus ir datas.

• Galimybė peržiūrėti visus turimus metų planus, sudarytas sutartis ir dokumentus (archyvas).

• Galimybė kontroliuoti sutarčių pabaigos datas ir, jei reikia, sutartis perkelti į kitų metų planą.

• Didelės duomenų filtravimo ir paieškos galimybės.

Šiuo metu kompiuterinė programa “Viešųjų pirkimų planavimo ir apskaitos sistema” jau paleidžiama į eksploataciją, nuo lapkričio mėnesio bus vykdomas jos pardavimas (taip suplanuota norint, kad klientas spėtų suvesti 2016 m. viešųjų pirkimų planą).

Būsimiems klientams siūlome nemokamai pademonstruoti ją darbo vietoje, supažindinant darbuotojus su programos galimybėmis. Demonstravimas truktų apie 1 valandą. Bus atsižvelgta į darbuotojų pageidavimus dėl papildomų programos funkcionalumų.

Jeigu susidomėjote programa ir norite papildomos informacijos, prašome kreiptis tel./faks. (8-5) 2 101 202, mob. tel. +370 674 80022, el. paštas Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

 

Jūsų patogumui ir geresnei patirčiai svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Paspaudę SUTINKU arba tęsdami naršymą, Jūs sutinkate, kad slapukai būtų įrašomi. Daugiau informacijos apie slapukus.